• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Lider Yapı Market

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ramazan İmat

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Baştan aşağı bir yapının inşa edilmesi, kullanılması, korunması ve onarılması gibi her işlem için birçok farklı malzeme ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Bu malzemeler kimi zaman yapı malzemeleri olarak inşaat aşamasında kullanılırken, kimi zaman temizlik ve bakım için kullanılan gündelik malzemeler olarak görülür. Hangi dönemde ve hangi amaçla kullanılacak olursa olsun Lider Yapı Market olarak Ankara Gölbaşı içerisinde size istenilen tüm ihtiyaçları karşılayacak geniş bir işletme yapısı ile hizmet sağlıyoruz.

Lider Yapı Market olarak Ankara yapı market ve hırdavat sektörü içerisinde en çok tercih edilen ve en güvenilir işletmelerden biri olarak tanınıyoruz. 1996 yılında kurulmuş olan işletmemiz istikrarlı bir şekilde büyüme hedeflerini yerine getirerek ve her gün daha fazla gelişerek titiz bir çalışma sistemi sunuyor.

Firmamız sayesinde ulaşabileceğiniz ürünler arasında tamir ve tadilat ürünleri, su tesisatı, elektrik tesisatı, yapı ürünleri, beton, alçı, kum, demir, mecburi veya dekoratif aksesuarlar gibi birçok çeşit almaktadır. Her biri farklı bir alanda çözüm oluşturan ve mutlak ihtiyaç sağlayan bu ürünler geniş markalar ve çeşitler ile kolaylıkla temin edilebilir.

Firmamız müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek adına her geçen gün yeni ürünleri hizmet envanterimiz içerisine katmaya devam etmektedir. Bu sayede her zaman aradığınızı bulabileceğiniz ve uygun fiyat ile alışveriş edebileceğiniz bir işletme için yanı başınızda duruyoruz. Güven, pratik alışveriş ve uygun seçimler için firmamızı tercih edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar