• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Life Center Fitness Club

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Cem Anıl Kabalak

  • firma fb
  • firma instagram

Spor, sağlıklı yaşamın temel gereksinimidir. Her yaş grubunda sporla iç içe olmak kişilerin yaşam standartlarını yükselttiği gibi günlük hayatlarında, iş yaşamlarında da başarıya daha kolay ulaşmalarını sağlar. Çünkü hareket eden vücut daha zinde, daha enerjik ve formda olur. Kişinin formda olması onun aynı zamanda psikolojisini olumlu yönde etkileyerek kendine olan özgüvenini arttırır. Bu da başarı basamaklarını çok daha rahat geçmesini sağlar. Elbette yapılan her hareket spor değildir. Yanlış hareket sağlıktan ziyade sakatlık getirebilir. Bu yüzden profesyonel eğitmenler eşliğinde, spor için elverişli alanlarda egzersiz yapmak gerekir. Bütün bunları sizlere sunmak için Çorum merkezde faaliyet gösteren Life Center Fitness Club merkezimiz tam da ihtiyacınız olan yerdir.

Çorum spor sektöründe özel olarak hazırlanmış, geniş, ferah, modern bir alanda hizmet veriyoruz. Firmamız farklı sporlar için tasarlanmış ve en modern ekipmanlarla donatılmıştır. Bu sayede ziyaretçilerimiz vücut yapılarına ve tercihlerine göre farklı aletlerle, ekipmanlarla çalışma şansı bulabilmekte, istedikleri forma kısa sürede kavuşma fırsatı yakalamaktadırlar.

Lokasyonumuzun en iyi spor salonu olarak her biri alanında eğitimli, tecrübeli profesyonel eğitmenlerimizle hizmet veriyoruz. Eğitmen hocalarımız kişiye özel programlar çıkarmakta, takibini yapmakta ve başarıya ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. Kilo alma, verme programları yanında jimnastik eğitimlerimiz, dans eğitimlerimiz, bale eğitimlerimiz, fitness çalışmalarımız, yüzme eğitimlerimiz, vücut geliştirme eğitimlerimiz ve çok daha fazlası sizleri beklemektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR