• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Life Patch Isparta

Adres :

Yayla Mah. 111. Cad. No: 24 Daire: 1 ( Nihan Giyim Üstü ) Isparta » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşe Turan Okçu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 671 74 25

Sağlığınız ve hayat kalitenizi yeni ve son teknoloji bir yolla şekillendirip geliştiren; Life Patch Isparta olarak bizlerde birmilyonnokta.com sitesine üye bulunmaktayız. Sağlığınız için güncel adımlar sunan firmamız Isparta danışmanlık sektörüne modern bir ışık tutmaktadır. Firmamız Doğanın iyileştirici gücü ve insanoğlunun geliştirdiği son teknoloji siz değerli müşterilerimiz için bir araya getirip sunar.

Yoğun iş temponuza, günlük hayatınızın zorlu şartlarına yeni bir yöntem olan Life Patch ile göğüs gerebilmeniz çok kolay ve mümkün. Son teknoloji ile üretilmiş içinde ginseng gibi güçlü antioksidanlar, çok çeşitli vitamin ve mineraller bulunan ürünlerimiz, her yaştan her kesime hitap edebilmektir. Sağlık Sorunlarınızı doğal ve etkili çözümler sunan firmamız her sorununuz için farklı ve alternatif ürünler sunmaktadır.

Fitoterapi bantlarımız ile yaşam kalitenizi yükseltebilir, rahat bir ömür sürebilirsiniz. Tamamen doğal içerikli son teknoloji kullanılarak üretilmiş sağlık bantlarımızın içindeki en önemli maddelerden biri de kırmızı ginseng bitkisidir. Strese karşı en etkili ve doğal çözümleri sunan mucizevi bitki ginseng ile doğadan gelen tedaviden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

TTS teknolojisini hayatınıza sunan bantlarımız ile birlikte sizlerde kendinize ve tüm sevdiklerinize kaliteli bir yaşam şansı vermeniz mümkün. Güler yüzlü ve dinamik danışan kadromuza her daim ulaşarak, bilgi alabilir, soru sorabilir, kampanya ve ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz. Life Patch Isparta ailesi olarak sizleri de yanımızda görmek için sabırsızlıkla beklemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR