• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Likya İnşaat Dekorasyon

Adres :

Çiftlik Mah. Atatürk Bulvarı No: 33 Muğla » Fethiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Kemal Orhon

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (506) 463 40 98

Likya İnşaat Dekorasyon şirketi olarak Muğla’da verdiğimiz hizmeti birminyoknokta.com adlı adresin üzerinden çeşitlendirmeye devam ediyoruz. Dekorasyon yelpazemizde birbirinden farklı alanlar mevcut: Alçı, boya, asma tavan, tadilat, izolasyon sistemleri, ısı yalıtımı, yüzey kaplama, mantolama…

Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar, yapının estetik taraflarına değindiği gibi kullanım sahasına da dokunduğu için başlangıç ve bitiş noktasına kadar tüm inşaatı düzenleme kapasitesine sahibiz. Arzu ederseniz ısı yalıtımı sayesinde hem faturalarınızdan tasarruf eder hem de mevsimlerin yaratacağı rahatsızlığı gidermiş olursunuz. Aynı şekilde yüzey kaplamayla estetik açıdan rahatsızlık veren alanların varlığını göze hoş gelen biçime çevirerek mevcut rahatsızlığa son vermenize yardımcı olabiliriz.

Çalışmalarımız, dış alanla sınırlı olmadığı için yapının iç kısımlarını da yeniden düzenleyerek kullanışı hale getirmeye gayret ediyoruz. Bu hususta asmatavan, boya ya da tadilat ve tamirat gibi farklı hizmet alanlarımız mevcut. Tadilat edilecek alanı tetkik eden ustalarımız, muhtemel senaryoları önünüze getirerek sizin adınıza en uygun olanın yapımına başlayabilir.

Dekorasyon, yenilik ve tecrübeyi bir arada ister; şayet Fethiye iç dekorasyon alanında verdiğimiz hizmetlere bakacak olursanız yenilikle tecrübenin yan yana geldiğini görebilirsiniz. Tasarım, renk, kalite, dizayn gibi unsurlar; yaptığımız işlerde kendisini yenileyen ana gövdeler oldukları için arzu ederseniz otantik çalışmalarımızdan da faydalanabilmeniz mümkün. Bu hususta bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır; halihazırda yaptığımız çalışmaların verdiği güven ile sizden gelecek talepleri bekliyor olacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR