• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lilium Güzellik Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serhat Kaplan

Bursa güzellik merkezi sektöründe hizmet sunan firmamız uzun yıllardan beri çalışmalarını devam ettirmektedir. Bulunduğumuz bölgede sunduğumuz hizmetler ile kalitemizi kanıtladığımıza inanıyoruz. Bizim için en önemli unsurların başında şüphesiz ki kaliteli hizmet anlayışı gelmektedir. Kalitemizden hiçbir zaman taviz vermedik, bundan sonra da vermeyeceğiz. Başarımızın en büyük kanıtı olarak yüksek kalitemizi öne sürüyoruz. Mevcut konumumuzda ve başarımızda en büyük paya profesyonel ekibimiz sahiptir.

Firmamızın çatısı altında yer alan ekip arkadaşlarımızın tamamı alanında uzman kişilerdir. Gerek yüksek tecrübeleriyle gerek bilgi birikimleri ile fark yaratan ekip arkadaşlarımızın kusursuz hizmet anlayışından memnun kalacağınıza eminiz. Sıfır hata ile gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin garantisini veriyoruz. Hizmetlerimizi tamamen müşteri odaklı gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin taleplerini dinledikten sonra gerekli aşamaları ayrıntılı şekilde anlatarak onay sonrasında çalışmalara başlıyoruz. Müşterilerimizi memnun görmeden işlemleri neticelendirmiyoruz. Firmamız için müşteri memnuniyeti oldukça önemli ve değerlidir.

İşlemlerimizi gerçekleştirdiğimiz alanın temizliğine ekstra özen gösteriyoruz. Hijyenik ortamda sunduğumuz hizmetlerin kalitemize yakışır türden olduğuna inanıyoruz. Ayrıca hizmetlerimizde kullandığımız malzemelerin tamamını steril hale getiriyoruz, malzeme temizliği müşterilerimizin sağlığı için oldukça önemlidir. Siz değerli müşterilerimizin sağlığına zarar verecek hiçbir malzemeye firmamızda yer vermiyoruz. Hizmetlerimizin tamamını oldukça uygun fiyatlar ile sunuyoruz. Fiyatlarımızda dönemsel olarak kampanyalar düzenliyoruz. Kampanyalarımızdan haberdar olmak için internet sitemizi takip edebilirsiniz. Hizmet talebinde bulunmak ve ayrıntılı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR