• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Lina Güzellik Merkezi Karaman

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ülkü Ses / Hakan Petek

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Karaman güzellik merkezi sektöründe sizlere Lina Güzellik Merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Güzellik merkezi seçimi oldukça güçtür. Güç olmasının en önemli nedeni ise kendimizi emanet edeceğimiz kişiye önce güven duyma isteğimizdir. Ancak güzellik uzmanımıza güven duyarsak bize uygulama yapmasına izin veririz. Diğer türlüsünün sonu hüsranlı bitebiliyor çünkü... Biz Lina Güzellik Merkezi olarak sizlerle iletişimimizi iyi kurarak önce aramızda bir bağ kuruyor, sonra yaptırmak istediğiniz işlemi ve bu işlemi nasıl yaptırmak istediğinizi anlıyoruz. Sizlerin isteklerini iyi analiz edebiliyor olmamız ve uygulanacak işleminizin bilgisini ayrıntıları ile size sunuyor olmamız vasıtası ile sizlerin güvenlerini de sağlamış oluyoruz.

Çalışan güzellik uzmanlarımızın alanlarında kendilerini kanıtlamış olması ve yeni eğitime katılarak sektördeki gelişmeleri yakinen takip olması bizlerin sizlere hem güncel hem de kaliteli hizmetler sunmasında etkili oluyor. Hizmet çeşitliliğimiz arasında; saç boyası, keratin botoks, cilt bakımı, lazer epilasyon, türban tasarımı, profesyonel makyaj ve gelin başı kategorilerinde birçok hizmet çeşidimiz mevcut. Tercihinizi bizden yana kullanmanız kaliteli hizmetimizden yararlanmanız için her zaman önemli ancak özel günlerinizde daha da önemli. Bunun sebebi ise özel günlerinizin hata kabul etmiyor olması. İşinizi şansa bırakmamak için tercihiniz Lina Güzellik Merkezi olsun diyoruz.

Uygun fiyatlarımız, zaman zaman uygun fiyatımıza ek indirimlerimiz ve kalitemiz ile sizlerin bizleri tercih etmesini diliyoruz. İletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşarak ayrıntılı bilgiye ve fiyat bilgisine sahip olabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR