• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Lina Psikolojik Danışmanlık ( Dil ve Konuşma Bozuklukları )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Meral Öncü Karadal

  • firma fb
  • firma instagram

Aydın Nazilli danışmanlık sektöründe hizmet veren Lina Psikolojik Danışmanlık (Dil ve Konuşma Bozuklukları) isimli danışmanlık merkezimiz daimi birbirmilyonnokta.comüyesi olarak bulunmaktadır.

Günümüzde çeşitli koşullar içerisinde bulunan birçok insan bir noktada destek alması gerektiğine karar verebilmektedir. Sizlere birçok psikoloji kolunda destek sağlayacak ve bireysel gelişiminizi olumlu yönde etkileyecek terapilerimizle özel olarak hizmet vermekteyiz.

Aydın Nazilli danışmanlık sektöründe yer alan danışmanlık ve terapi merkezimizde çocuklardan yetişkinlere her bireyin gelişimine önem veriyor, uygulamalarımız ile sizlere etkin bir danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. Önceliğimiz sizlerin sağlığı olmak ile birlikte kişisel gelişiminize destek olmaktayız.

Çocukluktan gelen gelişimsel bozukluklar, bağımlılıkla mücadele, dil ve konuşma bozuklukları gibi çeşitli faaliyetlerde etkinlik göstermekteyiz. Danışanlarımıza uzman hizmeti sunmak ve kendilerine fayda sağlamak için maksimum eforu göstermekteyiz. Maksimum gelişimi sağlamak için sizlerin yanında yer alarak, destek olmaktayız. Bu sayede süre gelen gelişimleri kaydederek sizlere de göstermekte ve başarımızı bu şekilde tasdik etmekteyiz.

Terapi merkezimizde asıl olan ilerleme kaydetmek ve geçen süre içerisinde uygulamadan en iyi verimi alabilmektir. Danışanlarımıza yüksek standartlarımız ve alanında uzman kadromuz ile ilerlemelerine katkı sağlamaktayız. Önceliğimiz bireyin kendini gerçekleştirebilmesi için en uygun ortamı sağlayarak en makul duruma kavuşmasını sağlayabilmektir.

Danışanlarımıza daima profesyonel danışmanlık hizmeti sağlayarak kendileri ile dayanışma fırsatları yaratmakta ve tüm eksik hissettikleri tamamlanması gereken yanlarını oluşturma imkanı sağlamaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar