• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Lı̇nas Güzellı̇k Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İslam Olgun

  • firma instagram

Günlük hayatımızdaki beslenme alışkanlıklarımız, makyaj, ev ve iş hayatına bağlı stres, alkol ve sigara kullanımı cildimizin görünümünü olumsuz bir şekilde etkileyen başlıca etkenlerdir. Bu etkenlere maruz kalan cildimize eğer gereken özen ve bakımı göstermezsek olduğumuzdan daha yaşlı bir görünüme sahip oluruz. Hangimiz olduğumuzdan daha yaşlı görünmek isteriz ki?

Cildinizin temel bakımı sağlamak amacıyla hizmet vermek için kurulan firmamız, Batman güzellik merkezi sektöründe profesyonel cilt ve vücut bakımı sunan bir salondur. Salonumuzda son teknolojiye sahip cilt ve vücut bakımı cihazları kullanılarak siz değerli misafirlerimize mevzuata uygun bir şekilde hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet veren firmamız, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikaya sahip profesyonel kadrosuyla, siz misafirlerimizin bakım, güzellik, estetik ve sağlıklı yaşam alanındaki ihtiyaçlarını tespit ederek kişiye özel hizmet sunar. Dolayısıyla salonumuzun kıymetli misafirlerimize hizmet verdiği alanlar şunlardır:

Vücudunuzun ihtiyacı olan bölgelerde bölgesel incelme, Günlük yaşantının etkisine maruz kalan cildinize cilt bakım işlemleri, Güneş ve diğer etkenlerin sebep olduğu cilt lekelerine bakım tedavisi, Medikal cilt bakım uygulaması, İğneli epilasyon uygulaması, Lazerli epilasyon uygulaması, Buz lazer epilasyon uygulaması Dudak renklendirme işlemleri, Kaş kaldırma operasyonu, Protez tırnak uygulaması, İstenmeyen ya da beğenilmeyen dövme silim işlemleri.

Alanında uzman estetisyen kadromuz öncelikle cilt analizinizi yapar. Daha sonra bu analiz temel alınarak cilt tipinize uygun bakım işlemlerini gerçekleştirir. Dolayısıyla salonumuz bakım gereksinimlerinde kişiye özel uygulamalarla hizmet vermektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR