• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Liva Giyim Okul Kıyafetleri

Adres :

Peyas Mahallesi 225 Sokak Yeniyol Polatlar Sitesi Cuma Pazarı Girişi Kayapınar Diyarbakır Diyarbakır » Kayapınar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Temizkan -ali Çetintaş

E-Posta Adresi :

firma@birmilyonnokta.com

Whatsapp 1:

0 (532) 595 13 70

Whatsapp 2:

0 (532) 595 13 70

Liva Giyim Okul Kıyafetleri

Tekstil sektöründe başarının sağlanabilmesi için en önemli değerlerin başında şüphesiz müşteri memnuniyetinin sağlanması gelmektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için ise hizmetlerin tamamının müşteri odaklı gerçekleştirilmesi kimi durumlarda insiyatiflerin alınması ve bu insiyatifler neticesinde ise hizmetlerin esnekleştirilmesi gerekmektedir.

Liva Giyim Okul Kıyafetleri olarak hizmete başladığımız ilk günden itibaren hiçbir şekilde insiyatif almaktan korkmamış ve müşterilerimizin memnuniyetinin tam manası ile sağlanabilmesi için gereken her şeyi yapmış bulunmaktayız. Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.

Fiyat seçeneklerimizde bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için farklılık sunabilmek adına çeşitli özellikleri ile ön plana çıkan farklı ürünleri sizlere sunuyoruz. Böylece istenilen her hizmeti en verimli şekilde satın almayı mümkün kılan ürünleri siz müşterilerimizle buluşturuyoruz. İletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR