• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Livis Kids

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ekrem Demir

Livis Kids

laleli çocuk giyim ürünleri,laleli çocuk giyim ürün satışı,laleli genç giyim satışı,laleli genç giyim modelleri,laleli çocuk triko modelleri,laleli çocuk triko satışı,laleli toptan çocuk giyim,laleli toptan geç giyim,laleli çocuk yazlık giyim,laleli çcouk kışlık giyim, vb. hizmetler vermektedir.

Müşterilerin memnuniyetini temel olarak ilke edinen İndigo Giyimşirketimiz faaliyet gösterdiği tekstil alanında tüm gereksinimlere akılcı çözümler getirmek ve bu misyonda başarılı olmak üzerine kurulmuştur. Şirket olarak alanında uzman çalışanlarımızla ortaya koyduğumuz her faaliyetin firma prensipleri ve standartlarına uygun olması için her türlü gayreti göstermekteyiz. Hedef kitle olarak belirlediğimiz her müşterimizin giyim alanında en iyi hizmeti alması için burada bulunmaya ve faaliyet göstermeye devam etme kararlılığını sürdürüyoruz.
Müşterilerimiz ise bu etkili çalışmamız neticesinde ihtiyaç duydukları hemen hemen her şeye sahip olabilmekte ve böylelikle işlerini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirerek daha verimli çalışmalar ortaya çıkartabilmektedir. Değerlerimize bağlığımız sayesinde ise misyonumuzun da gerçekleştirilebilmiş olması firmamızın gurur kaynakları arasında yer almaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR