• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Lofts Kuaför

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Aziz Fındıkçı

reklam logosu
  • firma instagram

Bakım ve güzellik kavramı her insan için büyük bir öneme sahiptir. Geçmişten günümüze yaşanılan her dönemde bu mevcut olarak var olmakta ve günümüze kadar gelişerek gücünü sürdürmektedir. Özellikle kadınlar tarafından daha çok önemsenen ve yapılacak olan uygulamalara önem verilen bir süreç olarak sizlerde bu süreçlere gereksinim duyuyorsanız, kuaför desteği alabilirsiniz. Bizler Lofts Kuaför olarak sizler için gerekli olan profesyonel desteği vermekte, kalite standartları yüksek bir kuaförlük hizmetine erişim sunmaktayız.

Lofts Kuaför olarak Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer alan işletmemizde sizlere bu konuda gerekli olan profesyonel desteği vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere vermiş olduğumuz kaliteli, profesyonel, modern, verimli, hızlı, güzel, bakımlı, etkili, güvenilir, uygun fiyatlara sahip olan ve müşteri memnuniyet odaklı bir hizmet neticesinde Ankara Kuaför alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli ve seçkin bir kuaför hizmeti sağlayıcısı konumuna gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek kalite standartları içeren hizmetlerin sizlere verilmesi adına büyük bir emek ve çaba sarf etmekteyiz.

Kuaför hizmetlerimiz kapsamında saç kesimi, saç bakımı, saç boyama, saç modelleme, makyaj, manikür, pedikür, oje tasarımı, cilt bakım işlemleri gibi geniş bir skalada hizmet sunmaktayız. Kaliteli ekipman ve parçalar ile sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler kapsamında sizlerde bizleri tercih edebilirsiniz. Lofts Kuaför olarak gerekli profesyonel desteği sizlere vermekten büyük mutluluk duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR