• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Loja Nail & Beauty

Adres :

Atatürk Mahallesi Ataşehir Bulvarı Ata 2/3 B2 Blok No: 6 / 58 İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aleyna Yiğit

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 545 28 98

Güzellik ve kişisel bakım hizmeti veren Loja Nail & Beauty birmilyonnokta.com üyesidir. Günümüzde güzellik ve estetik eşsiz bir görünüm için olmazsa olmaz olarak kabul edilmektedir. Merkezimiz de siz değerli müşterilerine en iyi ürünleri uzman kadro eşliğinde sunarak kişisel bakımınızdan memnun kalmanızı hedefler.

Güzellik kavramının değiştiği çağımızda bakım ürünleri ve bakım alanları da değişime uğramaktadır. Mesela havanın git gide kirlenmesi, yoğun şehir hayatı, sağlıksız beslenmenin getirdiği olumsuz yan etkiler, yoğun yaşanan stres en çok ciltte etkisini gösterir. Bu da cilt bakımının ve ürünlerinin öne çıkmasını sağlar. Yaşlanan ve bozulan cilde yapılan bakım, cildin yenilenmesine ve daha genç görünmesine sebep olur. Bu aynı zamanda sağlığın da önemli bir parçasıdır. Hem güzelleşmek ve gençleşmek hem de sağlıklı bir görünüm için merkezimizde cilt yenileme & gençleştirme işlemi, leke tedavisi uzman kadromuz tarafından itina ile gerçekleştirilir.

İstanbul güzellik merkezi cilt bakımı, cilt yenileme & gençleştirme, leke tedavisi işlemlerinin yanında prp, mezoterapi, dolgu & botox uygulamaları da yapmaktadır. Aynı zamanda fiziksel görünümün en dikkat çekici unsurlarından biri olan tırnaklara da özel bakım uygulamaları mevcuttur.

Tırnak bakımı hakkında tecrübesini müşterilerine de yansıtarak ellerin güzel görünmesi için merkezimizde protez tırnak, kalıcı oje, nail & art, kuru manikür ve pedikür yapılmaktadır. Bu alanda deneyimli protez tırnak uzmanlarıyla çalışan merkezimiz, size en iyisini sunmak için gayret göstermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR