• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lokmacı Bahri Can ( Manisa Alaşehir Lokmacı )

Adres :

Atatürk Bulvarı Sarısu Mahallesi No: 150 Manisa » Alaşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bahri Can

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 256 34 50

Alanında öncü kalitede hizmetleri ile öne çıkan Lokmacı Bahri Can markamız, birmilyonnokta.com internet web sitesi üyesi olarak çeşitli hizmetlerine devam etmektedir. Manisa Alaşehir lokma ve pilav satış işleri alanında kendi sektöründe en çok tercih edilen işletmelerin başında gelmektedir. Firmamız, genel müşteri memnuniyetini de diğer her türlü kriterin üzerinde tutmaktadır. Hayır lokması ve hayır pilavı alanında kendi alanında en çok tercih edilen markalar arasında olan Lokmacı Bahri Can markamız, oldukça zengin içerikli ve geniş kapsamlı bir işletme hizmet portföyüne de sahiptir.

Profesyonel düzeyde lokma döküm ve pilav satış hizmetleri ile öne çıkmakta olan Lokmacı Bahri Can işletmemiz, doğrudan müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerine de oldukça hızlı ve kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Oldukça yüksek seviyede genel hizmet ve kalite standartları ile öne çıkmakta olan markamız, genel müşteri memnuniyetine de oldukça büyük ölçüde önem vermektedir.

Lokmacı Bahri Can markamız, Manisa ili Alaşehir ilçe bölgesinde yer alan işletme genel şube merkeziyle de öne çıkmaktadır. Direkt olarak hizmet odaklı temel satış çalışmalarına kesintisiz bir şekilde devam etmekte olan firmamız, kendi sektöründe yetkin ve uzman işletme personel kadrosuna da sahiptir. Gün içerisinde söz konusu Lokmacı Bahri Can markamızın envaiçeşit hizmetlerine; işletme GSM telefon numaramız veya Manisa ili Alaşehir ilçe şube merkezimiz aracılığı ile anında erişim sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR