• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lokmacı Bekir Usta

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Daşkurt

Firmamız; Balıkesir pasta ve pastane sektöründe kültürel mirasımız olan lokmayı geleneksel usullerle çağdaş hizmet anlayışını harmanlayarak siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Kandil, mevlüt, cenaze gibi özel günlerinizde, açılış organizasyonlarınızda ve her türlü hayır cemiyetlerinizde yılların verdiği tecrübe anlayışımız ile sizlere hizmet sunmaktayız. Sektöre adım attığımız günden bu güne kadar emeğimiz ve alın terimiz ile siz değerli müşterilerimizin takdirini kazandık. Kaliteli hizmet anlayışımız, dürüstlüğümüz ve hijyenik kurallara gösterdiğimiz itina ile sevinçli ve acılı günlerinizde hep yanınızda olduk. Lokma döktürmek istiyorum dediğiniz anda size bir telefon kadar yakın olduk ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Bizi tercih eden ve bize güvenen müşterilerimize kaliteli malzemeden ödün vermeden hizmet sunmayı daima temel prensip edindik. Bu prensibimizle paylaşmak ve dağıtmak istediğiniz her anda güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla sizlerin yanınıza koştuk ve bundan sonrada koşmaya devam edeceğiz. Bunun için sayfamızda verilen numaralardan bizimle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz. Bununla birlikte fiyatlarımız taleplere göre farklılık göstermektedir.

Misyonumuz; halkın yardımlaşması, paylaşması ve kaynaşmasına vesile olan lokma hayrı geleneğini yaşamak ve yaşatmak. Cemiyet hayırlarınıza vesile olmak.. Titiz, temiz ve güler yüzlü ekibimizle Balıkesir ve çevrelerinde lokma denildiğinde ilk akla gelen firma olmak. Sektörde kendi kulvarımızda aranılan isim olmak.

Vizyonumuz; kalitemizi ve çizgimizi değiştirmeden lokma geleneğimizi yaşatarak gelecek kuşaklara aktarmak. Paylaşmanın verdiği huzuru daima yaşamak ve yaşatmak…

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR