• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lokmacı Rıdvan Gediz Pastanesi

Adres :

Ulu Oymak Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. Belediye 61 Dükkanları No: 41 Kütahya » Gediz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rıdvan Duran

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 639 45 70

birmilyonnokta.com üyesi Lokmacı Rıdvan Gediz Pastanesi olarak sizlere yeme içme sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Hamur işi tatlıları en özel tariflere göre hazırlamaktayız. Sektörde uzun yıllardır hizmet verdiğimiz için bir hayli yaygın bir üne sahibiz. Müşteri kitlemiz tarafından son derece lezzetli bulunan ürünler pazarlıyoruz. Az çok fark etmeksizin birçok organizasyona sipariş sağlamaktayız. Bizi tercih ederek özel günlerinizde tatlı siparişi verebilirsiniz. İşimizi en iyi şekilde yapıyoruz. İşin mutfak kısmında tüm hijyen kurallarına uyulmaktadır. Tüm personelimiz gerekli yetkinlikler sahip olduğu gibi kendi alanlarında uzman kişilerdir. Böylece müşterilerimiz tarafından oldukça beğenilen tatlılarımızı imal etmekteyiz.

Kütahya pasta ve pastane sektöründe uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Bu nedenle derin tecrübelere ve bilgi birikimine sahibiz. Kaliteli ve profesyonel bir hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Özellikle özel organizasyonlar için lokma siparişi almaktayız. Bu siparişlere göre hem lokma dökümü hem de dağıtımı işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Dağıtılacak olan lokma miktarını tamamen müşterilerimiz belirlemektedir. Tüm lokmalarımız sektör standartlarına göre hazırlanmaktadır. Hem görüntüsüyle hem de tadıyla klasik lokma formunu sağlamaktayız.

Sizlere en lezzetli tarifleri kullanarak hizmet vermekteyiz. En çok rağbet gören ürünümüz olan lokma konusunda son derece tecrübeliyiz. Ayrıca yine sipariş olarak baklava da hazırlamaktayız. Özel günleriniz için baklavalarımızı deneyebilirsiniz. Yaş pasta siparişleri de vererek iyi bir alternatif oluşturabilirsiniz. Biz firma olarak işimiz en doğru şekilde yapmayı amaçlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR