• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Lokmades Kırklareli

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emre Çoşan

  • firma fb

Lokma, Anadolu kültüründe saray mutfaklarından günümüze kadar ulaşmış önemli tatlılardan biri olarak bir klasik oluşturmuştur. Türkiye'nin her bölgesinde farklı tariflerle yumurtalı, irmikli, sütlü veya peynirli şekilde hazırlanan lokma, aynı zamanda bir hayır vesilesi olarak dağıtımı tercih edilen tatlılar arasında yer alır. Bu kapsamda Kırklareli Merkez ilçesinde aradığınız bu kaliteli ürünü bulabilmek için Lokmades Kırklareli işletmesi olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Lokmades Kırklareli işletmesi kurulduğu ilk günden bu yana her zaman aynı kalite ve lezzet ile üretimlerini sürdürmektedir. Firmamız Kırklareli pasta ve pastane sektörü içerisinde yer aldığı ilk günden bu yana lokma üretiminden başlamak üzere çok farklı çeşitler ve nitelikler ile üretimlerini sürdürmüştür. Bu sayede klasik Osmanlı ve İzmir lokmasından başlamak üzere beyaz çikolata soslu, oreolu, çıtır çikolata soslu, Belçika çikolatalı, yeni nesil, çikolata dolgulu, dondurmalı veya özel soslu lokma çeşitleri sunulmaktadır.

Sunulan her lokma çeşidi, firmamız tarafından özenle ve birebir deneme yanılma yöntemleri ile hazırlanmış damak tadına uygun lezzetlerdir. Özellikle Ramazan ayı gibi dönemlerde iftardan sonra hafif bir tatlı tüketmek için tercih edilen bu ürünler, kaliteli malzeme ile üretilmiş olduklarından dolayı kaliteli bir lezzet oluşturmaktadır.

Her müşterimiz için bütçesine uygun bir şekilde hazırlanan tariflerimiz, kilogram ile veya paketler ile servis edilirken, direkt olarak işletmemizde tüketilebilir. Hatta paket servis şeklinde de temin edilebilir. Hangi yöntem ile tüketim tercih ederseniz edin firmamız size her zaman sıcak ve lezzetli ürünler sunacaktır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar