• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lorin Bayan Kuaförü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülnaz Akyüz

Saç yapısı dış görünüme etki etmesi açısından insanların yaşamında oldukça önemli bir yere sahiptir. İyi bir saç yapısına sahip olmak ayrıca sağlıklı olduğumuzun da önemli bir göstergesidir. Kişilerin sosyal yaşamlarında daima kendinden memnun olmaları ve çevresi üzerinde de olumlu etkiler bırakabilmesi için bu hususa özveriyle yaklaşılması gerekir.

Saç bakım ve tasarım hizmetleri kapsamında yapılan çalışmalar insanlara kişisel bakım konusunda destekleyici bir olanak sunmaktadır. Bizler de güzellik ve kişisel bakım hizmetleri alanında faaliyet gösteren Antalya Lorin Bayan Kuaförü olarak müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda profesyonel destekler sağlamaktayız. Çalışmalarımızda saç tasarım hizmetlerinin yanı sıra, manikür pedikür uygulamaları, ipek kirpik uygulamaları ya da makyaj uygulamaları gibi birçok seçenek yer almaktadır. Deneyimli ve bilgili personellerimiz sizlerin beklentileri doğrultusunda en pratik ve en işlevsel çözümleri hizmetine sunmaktadır.

İnsan yaşamına değer veren ve değer katan bir anlayışı referans alarak kişisel bakım hizmetlerimizi özveriyle gerçekleştirmekteyiz. Güzellik sektöründeki yenilik ve gelişmelerden en iyi şekilde faydalanıp bunları müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunmak için kullanmaktayız. Bundan hareketle hizmetlerimiz bünyesinde çalışan personellerimize de yeni bilgiler ve teknik donanımlar kazandırmaktayız. Tüm bunlar bu sektördeki hizmet kalitemizin gelişiminde en önemli adımlar olmaktadır.

Güçlü bir marka olma hedefiyle çıktığımız bu yolda kedimizden emin bir şekilde sektördeki ilerleyişimize devam etmekteyiz. Gelecekte de müşteri portföyümüzü daha fazla büyüterek gelişimlerimizi sürdürmek hedefindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR