• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Los Angeles Güzellik Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Aytekin Parlak

Güzellik göreceli bir kavram olsa da bakımlı ve estetik olarak hoş görünüme sahip olmak herkes tarafından benimsenen bir olgudur. Geçmişten günümüze kadar insanlığın yaşamış olduğu her dönemde bu olgu kabul görmüş ve gerçekleştirilmek için belirli girişimlerde bulunulmuştur. Günümüzde yaşam standartlarının yükselmesi ve teknolojinin hızla hayatımıza dahi olması ile birlikte birçok konuda daha kolay ve verimli sonuçlar veren hizmetler icat edilmiştir. Estetik bakım alanında da yaşanan bu gelişme özellikle kadınlar tarafından büyük ilgi görmüş ve çoğu insan kullanmaya başlamıştır. Bizlerde Los Angeles Güzellik Merkezi olarak sizlere bu hizmetleri sağlamaktayız.

Los Angeles Güzellik Merkezi olarak İstanbul ilinin Küçükçekmece ilçesinde yer alan işletmemizde sizlere bu hizmetleri sunmaktayız. Kurulmuş olduğumuz günden buyana misyonumuzdan vazgeçmeden kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler vermeye devam etmekteyiz. Vermiş olduğumuz kaliteli, profesyonel ve uygun fiyatlı hizmetler neticesinde İstanbul güzellik merkezi sektöründe tercih edilen bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli ve özel konumun korunması, geliştirilerek daha da yükseklere taşınması için çalışmakta ve çabalamaktayız.

Merkezimizde her tür epilasyon işlemini, son teknoloji epilasyon cihazlarımız ile yüksek verimlilik elde ederek uygulamaktayız. Ayrıca sadece epilasyon işlemi değil, cilt bakımı, gençleştirilmesi konusunda da hizmetler sağlamaktayız. Yapmış olduğumuz bu işlemler ile alın kırışıklıklarını, gözaltı torbalarının sarkıklıklarını, akne ve skar doku izlerini ve sarkıklıkları gidermek için profesyonel hizmetlerde sağlamaktayız. Gönül rahatlığı ile bizlerden hizmet alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR