• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lotus Akademi Kişisel Gelişim & Koçluk Merkezi

Adres :

Fener Mahallesi 1967 Sokak No 6/12 Kat : 2 Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuğba Erdoğan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@lotusakademi.net

Whatsapp 1:

0 (537) 547 30 41

Whatsapp 2:

0 (537) 547 30 41

Lotus Akademi Kişisel Gelişim & Koçluk Merkezi ;NLP, koçluk (yaşam koçluğu, kilo koçluğu, kurumsal değişim koçluğu, aile koçluğu, yönetici koçluğu, satış koçluğu, spor koçluğu, ilişki koçluğu, takım koçluğu, doğrudan satış koçluğu, kobi koçluğu, eğitim koçluğu, öğrenci koçluğu, sınav koçluğu...), trans, kuantum, diksiyon,güzel ve etkili konuşma, REİKİ, ACCESS BARS, AİLE DİZİLİMİ, BİOENERJİ, iletişim ve kişilik analizleri, NEFES çalışmaları gibi birçok alanda ULUSLARARASI MTI (Mind Training Institute) tarafından Uluslararası sertifikasyonla bireysel ve kurumsal eğitimler veren kişisel gelişim kurumudur. 12 kişilik profesyonel kadrosuyla bir çok kişiye eğitim vermektedir.

LOTUS Kişisel Gelişim ve Koçluk Akademisi 'Her birey özeldir ve farklıdır. İnsanın özündeki potansiyeli açığa çıkarması onun yaşam amacıdır.' vizyonuyla seminer, worksop, atölye çalışmaları ile en kaliteli ve en geniş kapsamlı kişisel gelişim programları sunmaktadır.
Kalıcı memnuniyet sağlamak adına, tüm iş birliğinde bulunulan kişilerde değişen ve gelişen gereksinimlerin proaktif bir biçimde karşılanmasını sağlamaktır.
Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR