• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Lotus Secret Beauty Center

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Uzm. Est. Gülse Ağlamazlar

reklam logosu
  • firma instagram

Manisa’da faaliyet gösteren Lotus Secret Beauty Center birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biridir. Güzelliğinize güzellik katan, eşsiz bir görünüm sağlayan firmamız, uzman ekibi ile sizlerin hizmetindedir. Firmamız, Manisa güzellik merkezi sektöründe göstermiş olduğu başarılı sonuçlar ile bölgenin gözdesi konumundadır.

Herkes sağlıklı ve bakımlı bir cilde sahip olmak ister. Ama bunu doğru ve bilinçli bir şekilde yapmak gerekir. Bunun için uzman bir ele ihtiyaç vardır. Firmamız bu alanda tercih edeceğiniz en doğru adrestir. Firmamız son derece uzman estetisyen ekibi ile cildinize estetik dokunuşlarda bulunmaktadır. Cildinize ve vücudunuza kaliteli ve sağlığa zararı olmayan ekipmanlar ile işlem yaparak memnun bir sonuç almanızı sağlıyoruz. Ürünlerimizin kaliteli yapısının yanı sıra uygulama işlemlerimiz de sizlere uygun olarak tasarlanmış fiyat portföyü sunmaktayız. Siz de cildinize nazik dokunuşlarda bulunulmasını isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Firmamız cilt bakımlarının yanı sıra lazer işlemleriniz için de hizmet vermektedir. Gerçek buz başlıklı lazer, diode buz lazer işlemi yapan cihazlarımız ile hizmetinizdeyiz. Üstelik işlemlerimizden sadece kadınlar değil erkek danışanlarımız da yararlanabilmektedir. Firmamıza gelerek her türlü uygulamamız için detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Firmamızın önceliği siz değerli danışanlarımızın memnuniyetidir. Uygulama işlemlerimiz ile elde ettiğimiz sonuçlardan aldığımız başarılara yenilerini eklemek için sizleri firmamızda ağırlamaktan mutluluk duyarız. Sizler de kaliteli ürünler ve cihazlar ile hijyenik bir ortamda uygulamalarımızdan yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR