• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lr Bağımsız İş Ortağı Mehtap Şentürk

Adres :

Fethiye/muğla Muğla » Fethiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehtap Şentürk

E-Posta Adresi :

mehtapatci83@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 994 14 29

Lr Bağımsız İş Ortağı Mehtap Şentürk olarak Muğla-Fethiye de hizmet vermekte oluplr üyelik,lr yeni üye kayıt,lr iş fırsatı,lr üyelik fırsatı,lr katalog,lr online Kataloğu,aloe vera ürünler,aloe vera doğal ürünler vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR