• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lux Academy

Adres :

Fatih Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi Ereğli Yolu Karaduman Kız Apartı Ustu Kat1 No 40/b. Kozlu/zonguldak Zonguldak » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Candemir Ongan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

candemirongan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 125 08 64
Lux Academy olarak Zonguldak-Merkez'ge grup ve birebir olmak üzere pialtes,yoga,boks,muay thai gibi dersleri profesyonel eğitimlerimizle birlilte vermekteyiz.
Spor sektördeki marka firmalardan birisi olan kurumumuz bünyesinde oldukça kaliteli bir teknik kadro bulunmaktadır.Başarının kaliteli ekip çalışmasından geçtiğini bildiğimiz için çeşitli eğitimler ve seminerler ile beraber çıtayı her zaman yükseltmekteyiz. Böylece donanımlı ve nitelikli olan teknik ekibimizle birlikte hizmet portföyümüzü de güncellemekteyiz.
Tüm müşterilerimizin memnun olduğu,şikâyetlerin sıfıra indirildiği, kalitenin firmamız ile eşdeğer tutulduğu bir misyonla yolumuza devam ediyoruz. Kendimize vizyon olarak sınır çizmeyi gelecek güzel günler adına uygun bulmuyoruz. Bundan dolayı müşterilerimizle beraber her geçen gün daha da büyüyerek hayallerin hakikate dönüşmüş olduğu hizmet portföyü ile sektördeki faaliyetlerimize devam edeceğiz.
Spor sektörü içerisinde kendimizi yenileyerek müşterilerimizin talep ve beklentilerine en iyi ve en hızlı cevapları vermek için son sürat çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden dolayı her zaman ilk prensibimiz bu oluyor. Ana amacımız müşterilerimizin beklentilerine karşılık farklı cevaplar ve çözüm yolları oluşturarak onları memnun etmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR