• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Madam Godi Petshop

Sektör :

Yetkili Kişi :

Afra Kaplan

Balıkesir evcil hayvan sektöründe başarılı biçimde hizmet veren Madam Godi Petshop birmilyonnokta.comsitesi üyelerinden biridir. Evcil hayvan sahiplenilmesinin yaygın hale gelmesi birçok ihtiyacı gündeme getirmiştir. Evcil hayvan sahiplenenlerin, evcil hayvanın türüne göre çeşitli ürünleri satın almaları gerekmektedir. Yaşam biçiminin değişmesi sonucunda ortaya çıkan ihtiyaçların karşılanması için oluşturulan firmalar, konu itibarıyla önem arz etmektedir. Evcil hayvanlara yönelik firmaların varlığı hem evcil hayvan için hem de sahiplenen için zaruridir. Bu nedenle ihtiyaçları karşılayabilen ve çeşitli ürünler sunan firmalar daha fazla tercih edilmektedir.

Madam Godi Petshop isimli firmamız, evcil hayvanlarınızın tüm ihtiyaçlarını mekânımızda bulundurur. Sadece ihtiyaçlar değil evcil hayvanınız için düşünebileceğiniz her ürüne ulaşabileceğiniz firmamızda, sizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Satışını yaptığımız ürünler arasında kedi ve köpek maması, kedi kumu, hayvan aksesuarları, balık yemi, kuş yemi ve akvaryum malzemeleri bulunmaktadır. Yem ve mamalar gibi temel ihtiyaç ürünleri dışında evcil hayvanlarınız için tüm aksesuar ve malzemeleri de firmamızda bulabilirsiniz. Yoğun olduğunuz zamanlarda bizi arayıp sipariş vererek zaman kaybetme riskinizi önleyebilirsiniz. İstediğiniz ürünleri personelimiz en kısa sürede istediğiniz adrese teslim eder.

Balıkesir evcil hayvan sektöründe firmamız, evcil hayvanlarınızın türüne göre çeşitli ihtiyaçlarınızı satışa sunar. Ürünlerin kalitesine ve çeşitliliğine dikkat ederek oluşturduğumuz katalogumuzdan istediğiniz veya ihtiyaç duyduğunuz ürünü sipariş edebilir veya firmamıza uğrayarak ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR