• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Maden Ticaret

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hüseyin Maden

reklam logosu
  • firma fb

Antalya alışveriş sektöründe faaliyet vermek üzere sektöre adımını atan firmamız; Su ve tüp bayiliğinin yanı sıra toptan yem ve un satışı alanlarında da siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Firma olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar yılların kazandırmış olduğu ticari tecrübemiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı ve en kolay bir şekilde karşılamak için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Bununla birlikte ticari hayattaki temel çalışma prensibimiz müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışımızdır. Bu anlayışımız ekseninde müşterilerimiz ile aramızda sadece ticari bağlar değil aynı zamanda güvene dayalı samimi ilişkiler kurduk. Sektörde adımızdan övgü ile bahsettirerek en çok tercih edilen firmalardan biri olduk.

Firmamız gerek damacana su gerek tüp gerekse diğer perakende ve toptan ihtiyaçlarınızda en ekonomik ve en etkin bir şekilde hizmet vermektedir. Sipariş isteğiniz firmamıza ulaştığı anda en yakın konumdaki servis aracımız yola çıkarak talebinizi en kısa sürede adresinize ulaştırır.

Firma olarak tüp bayiliği konusunda yaptığımız işin sorumluluklarının bilincindeyiz. Bu bilinç ile gerek müşterilerimizin gerekse çalışma personelimizin emniyetine gereken ehemmiyeti göstererek güvenlik tedbirlerimizi almaktayız. Servis personelimiz müşterilerimizin adreslerine yaptığı teslimatta gerek ticari gerek ev tüplerinin kullanım cihazına bağlantısını da yapmaktadır. Firmamızın bayiliğini üstlendiği markalar ülkemizin enerji sektörüne öncülük etmiş lider markalardır. Firma olarak hedefimiz hizmet kalitemizden taviz vermeden bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da en ekonomik ve en etkin bir şekilde faaliyetlerimizi devam ettirmektir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR