• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Madonna Beauty Center

Adres :

Süleymanbey Mah.yalı Cad No: 5/6 Yalova Yalova » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülbiye Hanım

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (555) 186 83 85

Whatsapp 2:

0 (535) 377 95 57

Whatsapp 3:

0 (555) 186 83 85

Whatsapp 4:

0 (535) 377 95 57

Geçmişten günümüze kadar insanlığın her döneminde güzellik aranmış ve güzel olmak adına belirli çalışmalar yapılmıştır. Yaşam standartlarını yükselmesi ile de bu güzel ve bakımlı olma için ayrılan zaman, para ve ilgi düzeyi de artmıştır. Güzel, bakımlı ve hoş görünmek her genç kızın hayali ve hedefidir. Hem kendine olan özgüveniniz artar hem de aynaya baktığınızda yaşamaktan daha da zevk alırsınız. İşte Madonna Beauty Center olarak bizler sizlere bu bakımlı, güzel ve estetik görünmeniz için gerekli profesyonel desteği vermekteyiz.

Madonna Beauty Center Yalova ilinin merkezinde yer alan şubesinde sizlere hizmet vermektedir. Vermiş olduğu kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Yalova güzellik merkezi sektöründe ilk tercih edilen kurumlar içerisine girmiştir. Bu konumun korunması ve kurum çalışma kalitesini, yenilikleri geliştirerek daha da yukarılara çıkma hedefi ile ilerlemekteyiz.

Kurumumuzda alanında yeterli eğitimi almış, uzun yıllar çalışarak tecrübe edinmiş, güler yüzlü çalışanlarımız ile sizlere hizmet vermektedir. Manikür, pedikür, kalıcı oje, kalıcı makyaj gibi birçok hizmet verilmektedir. Verdiğimiz hizmetlerde en kaliteli, sağlığınıza zararı olmayan ürünler ile sizlere hizmet vermekteyiz. Her verilen hizmet sonrasında ortak kullanımı yapılan cihazlarımızı dezenfekte etmekte ve müşteriler arası yaşanabilecek enfeksiyon durumu gibi olayların önüne geçmekteyiz. Gönül rahatlığı ile kurumumuzdan hizmet alabilirsiniz.

Madonna Beauty Center olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR