• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mahir Yapı ve Tadilat

Adres :

Tahtakale Mah. İstanbul Cad. No: 3/1- B Avcılar İstanbul (ıspartakule Mevkii) İstanbul » Avcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferhat Ceyhan

E-Posta Adresi :

ferhatceyhan1@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 993 38 65

Whatsapp 2:

0 (506) 993 38 65

Mahir Yapı ve Tadilat

Kurucu ilkelerimiz arasında, değişime ve gelişime açık olma, müşteriye güven verme, sektörde öncü ve yenilikçi olma, ekip çalışmasına önem veren, istikrarlı ve kaliteye önem vermek gibi unsurlar yer almaktadır. Bu ilkelere bağlılığımız firmamızı diğer rakiplerine göre, saygın, marka değeri olan, teknolojik gelişmelere açık ve insan ilişkilerine önem veren bir pozisyonda bulunmasına her geçen gün katkı sağlamaktadır.

Mahir Yapı ve Tadilat ailesi olarak dekorasyon sektöründe hizmet yapmak için yola çıkmış olan firmamız, gerçekleştirmiş olduğu tüm hizmetlerde kuruluş gününden bugüne kadar ki olan tüm süreç içerisinde yalnızca müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek için çaba sarf etmiştir. Müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek için çaba sarf etmesi sayesinde ise hem teknolojik anlamda hem de çalışma gücü anlamında en gelişmiş firmaların başında gelmeyi başarmıştır. Mahir Yapı ve Tadilat kuruluş günlerinde sahip olduğu bir miktar sermaye sayesinde günümüzde dekorasyon sektörünün öncü firması, bu sektöre ismini altın harfler ile yazdırmayı başaran tek firma haline gelmiştir.

Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR