• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Malatya Gıda Pazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Belgüzar

Malatya Gıda Pazarı isimli firmamız birmilyonnokta.com isimli sitenin üyesi olarak hizmet vermektedir. Malatya alışveriş sektöründe hizmet vermekte olan işletmemizin temel amacı; taze ve kaliteli ürünleri, siz müşterilerimize ulaştırmaktır. Günlük hayatta en sık tükettiğimiz bakliyatları en sağlıklı ve taze bir şekilde size ulaştırıyoruz. Geniş ürün çeşidi seçeneklerimizle evinizin ihtiyacı olan bütün gıda alışverişini, tek bir adresten yapabilirsiniz.

Kuruyemişler, akşamları ailemizle vakit geçirirken evimizin olmazsa olmazıdır. Misafir ağırlamak içinde sık sık tercih edilen kuruyemişlerimizi, sıcak bir çayın eşliğinde tüketmek gibisi yoktur. Neredeyse bütün kuruyemiş çeşitlerini barındıran işletmemiz, en leziz ve taze kuruyemişleri hizmetinize sunar. Satışını yapmış olduğumuz bitkisel ürünler sayesinde de sağlığınızı korumanız için uğraşmaktayız. Siz ve aileniz için katkı malzemeleri katılarak üretilen ürünleri tüketmenizin sağlıklı olmadığının farkındayız. Sizde doğal ve taze ürünler tüketmek için bizi tercih edebilirsiniz.

Kurulduğumuz günden beri müşteri memnuniyetini çok önemseyen firmamız, size profesyonel hizmet sunmak için her geçen gün daha da emek sarf etmektedir. Her evin temel ihtiyaçlarının satışını yaptığımız için fiyat listemizi, bütün bütçelere uygun şekilde uygulamaktayız. Zincir marketlere göre oldukça uygun olan fiyatlarımız sayesinde cüzi bir miktara oldukça fazla ürün alabilirsiniz. Sağlıklı ve kaliteli ürünler tüketmek herkesin hakkıdır. Bizi tercih ederek hak ettiğiniz ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için siz müşterilerimize teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR