• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Malatya Oto Kurtarma ( 7 / 24 Çekici )

Adres :

Organize Sanayi Kavşağı Malatya » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erkan Boran - Muhammed Boran

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 570 06 89

Whatsapp 2:

0 (545) 570 06 89

Firmamız, Boran 7/24 Oto Kurtarma adıyla birmilyonnokta.com sitesinde faaliyetini sürdürmektedir. Otomotiv sektörü, nüfusun artması ve olanakların gelişmesi ile fazlasıyla hareketli bir pazara sahip. Herkesin otomobile ulaşımı kolaylaştığı için birçok kolaylığın dışında zorlukları da beraberinde getiriyor. Otomobil ve insanların fazlasıyla artması kaza ve sorunları beraberinde getirirken sorunlar ise çözüm arayışlarını beraberinde getiriyor.

Firmamız da bu ve bunun gibi sorunların kaynağından doğuyor. Firmamız Erhan Boran ve Muhammed Boran tarafından faaliyete geçmiştir. Malatya yol yardım sektöründe hizmet vermekteyiz. Amacımız müşterilerimizin bize en kısa sürede ulaşıp daha fazla mağdur olmadan çözüm üretmek. Çözüm üretmek için ilk olarak bize ulaşmanız yeterli. Müşterilerimiz herhangi kaza ve otomobilin arıza yapması durumunda gerekli numaralardan firmamıza ulaşarak acil yol yardım talebinde bulanabilir ve mağduriyetlerini en aza indirebilirler.

Yol yardım hizmetimizi şehirlerarası gerçekleştiriyoruz. Bir sorun olması durumunda 7/24 ulaşabileceğiniz konuma ve nerde olursa olsun arayabileceğiniz telefon numaralarına sahiptir. Hasarlı ve ya hasarsız araç çekimi ve oto kurtarma işlemini titizlikle gerçekleştiriyoruz. Her türlü durumda acil çekicilerimizle hizmet veriyoruz. Birçok türde aracı çekilebilir kılıyoruz.

Tek yapmanız gereken bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerine sahip olup, bizi aramanız. Bize ulaştığınızda sorunlarınızın birazından kurtulmuş olduğunuzu hissedeceksiniz. Hizmetlerimizi her geçen gün daha kaliteli ve etkin hale getirmek için çalışmaktayız. Her şeyden önce hizmetlerimizden herkesin yararlanabilmesi için uygun ve ulaşılabilir olmak en öncelikli kuralımızdır.

malatya merkez 7/24 oto çekici, malatya merkez alo oto çekici, malatya merkez 7/24 acil yol yardım, malatya merkez oto kurtarma hizmeti, malatya merkez alo oto kurtarma, malatya merkez 7/24 oto kurtarma, malatya merkez 7/24 yol yardım şirketi, malatya merkez 7/24 oto çekici hizmeti, malatya merkez alo yol yardım, malatya merkez alo yol yardım firması, malatya merkez oto çekici hizmeti, malatya merkez 7/24 oto çekici, malatya merkez oto çekici, malatya merkez oto kurtarıcı, malatya merkez acil yol yardım, malatya merkez alo oto kurtarıcı, malatya merkez oto kurtarıcı , malatya merkez mobil yol yardım, malatya merkez acil 7/24 kurtarıcı, malatya merkez alo çekici, malatya merkez 7/24 arızalı oto çekici, malatya merkez kazalı araç taşımacılığı, malatya 7/24 oto çekici, malatya alo oto çekici, malatya 7/24 acil yol yardım, malatya oto kurtarma hizmeti, malatya alo oto kurtarma, malatya 7/24 oto kurtarma, malatya 7/24 yol yardım şirketi, malatya 7/24 oto çekici hizmeti, malatya alo yol yardım, malatya alo yol yardım firması, malatya oto çekici hizmeti, malatya 7/24 oto çekici, malatya oto çekici, malatya oto kurtarıcı, malatya acil yol yardım, malatya alo oto kurtarıcı, malatya oto kurtarıcı , malatya mobil yol yardım, malatya acil 7/24 kurtarıcı, malatya alo çekici, malatya 7/24 arızalı oto çekici, malatya kazalı araç taşımacılığı,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR