• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mamice Hair Designer

Adres :

Fetih Mah. Aladdinkap Cadç. No: 81/ckaratay / Konya Konya » Karatay

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muammer Akkol

E-Posta Adresi :

mamiakkol@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 801 95 41
Mamice Hair Designer firması olarak Konya-Karatay'da erkek kuaförü adına aklınıza gelebilecek A'dan Z'ye tüm işlemleri uygun fiyata sağlamaktayız.
Firma olarak yola çıktığımız günden beri kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında hizmeti müşterilerimize sunabilmek için çaba göstermekteyiz. Bu konuda şu ana kadarki üretim portföyümüz ve sunmuş olduğumuz hizmetler göz önüne alındığında bir marka değeri olarak bulunduğumuz lokasyonda ön plana çıkmaktayız. Müşterilerimizin beğenisini kazanmanın haklı gururunu yaşamakla beraber bugünkü bulunduğumuz noktayı kendimiz için kesinlikle yeterli görmemekteyiz.
Firmamız uzun yıllara dayanan deneyim ve uzmanlığını profesyonel ticari ilişkilerine yansıtarak ve vizyonunu sürekli değişim yönünde belirleyerek hizmet vermektedir. Müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunma adına firmamız, faaliyet gösterdiğimiz alanda gerek ulusal gerekse uluslararası arenada meydana gelen teknolojik ilerlemeden faydalanarak yeniliklere yön verme hususunda çaba göstermeyi ilke edinmiştir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR