• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Manisa Akü Dünyam

firma adresi

Adres :

Özsaruhan Bulvarı Cumhuriyet 4843. Sokak No: 26 Yunusemre Manisa » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ahmet Bostancı
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

-
firma wp

Whatsapp 1:

0 (507) 657 54 46

  • firma instagram

Geniş akü çeşitleri sunan Manisa Akü Dünyam ekibimiz müşteri ihtiyaçlarına göre hizmet verir. Profesyonel bir ekiple çalışan firmamız, her türlü araca göre akü hizmeti verir. Bu geniş yelpaze içinde jel akü bulunduğu gibi solar akülere de yer vardır. Hangi tür aküye ihtiyaç duyarsanız ekibimiz aracınızı inceler, en uygun olanı belirler. Montajını da gerçekleştirir.

Manisa otomotiv sektöründe hizmet verirken amacımız, akülerin düzenli bakımını sağlamaktır. Çünkü bu yolla akülerin performansı artar ve uzun süre kullanılabilir hale gelir. Kullandığınız mevcut akü için bakım yaptığımız gibi, yeni akü satışını da gerçekleştiriyoruz. Yani hizmetlerimizi sıralayacak olursak akünüzü değiştiriyoruz. Akünüzü yeniliyoruz. Akü satışı yapıyoruz. Akünüzün montajını titizlikle yerine getiriyoruz.

Ustalarımız her türlü teknolojik ekipmanı kullanıyor. Akünüzün durumunu titiz bir şekilde değerlendirerek gerekli işlemleri yapıyor. Akü testi, performans ölçmek için çok önemlidir. Çünkü testin sonuçlarına göre sorunlar tespit edilir. Akünüz için çözüm üretilir. Sadece araçlar için değil aynı zamanda motosikletleriniz için de destek veriyoruz. Pek çok farklı çeşit bulunduruyoruz. Marinden solara her türlü akü ihtiyacına yanıt veriyoruz.

Ekibimiz eski akülerinizi alarak çevre kirliliğini önlemek için de elinden geleni yapıyor. Eski aküleri geri dönüşüme kazandırıyoruz. Çevreye karşı duyarlı bir firma olarak hizmet vermek bizim için önemli. Kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bize ulaşmak çok kolaydır. Güvenilir bir şekilde yol almak ve sorun yaşamamak için akünüzün bakımını yaptırmayı ihmal etmeyin!

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR