• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Manyas Yöresel Tatlar

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fatma Alkan - Hakan Alkan

  • firma instagram

Sağlığımız ve sağlıklı bir ömür sürdürebilmemiz için yediğimiz yiyeceklere dikkat etmemiz gerekmektedir. Bu anlamda sağlıklı, taze ve doğal gıdaları tercih etmemiz önemlidir. Bu tür gıdalar vücudumuzun ihtiyacı olan öğeleri tam anlamıyla sağlama açısından son derece kıymetlidir. Ancak günümüzde bu tür gıdalara erişmek zor olmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanlar için katkısız, doğal ve taze ürünleri temin etmek çok meşakkatlidir. Sizlerin doğal, katkısız ve taze ürünleri kolay bir şekilde elde etmesi için çalışan Manyas Yöresel Tatlar, sizlere Balıkesir alışveriş sektöründe hizmet sunmaktadır.

Firmamız, sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübesiyle sizlerin hizmetindedir. Doğal, sağlıklı ve katkısız ürünleri sizlerle buluşturmak adına tüm gücüyle çalışmaktadır. Sizlerin sağlığını çok önemseyen firmamız, çalışanlarını bu bilinçle seçmektedir. Bu bağlamda ev yapımı makarnalarıyla sizlerledir. Doğal ve katkısız bir şekilde üretilen makarnalarımızla hizmetinizdeyiz. Sebzeli olarak üretebildiğimiz makarnalarımız, farklı çeşitleriyle beğeninize sunulmaktadır. Aynı şekilde doğal ve ev yapımı tarhanalarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Katkısız ve doğal mantı çeşitlerimizle hem lezzeti hem de sağlığı sizlerle buluşturmaktayız. Salçalarımız da yine katkısız ve doğaldır ve geleneksel yöntemlerle yapılmaktadır. Eriştelerimiz sebzeli ve sade çeşitleriyle sizleri beklemektedir.

Sebzeli ve sade olarak sizlere sunulan makarna, erişte, arpa şehriye, kuskus ve benzeri ürünlerimizle sizlerleyiz. Katkısız ve doğal olan ürünlerimiz hijyenik ortamlarda sağlıklı bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Kaliteli, doğal ve sağlıklı ürünlerimizle hizmet vermekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR