• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Mars Yapı Otomotiv Bursa

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hamza Altun - Rüstem Öngan

  • firma instagram

Mars Yapı Otomotiv markamız, uluslararası seviyede genel hizmet ve kalite standartları ile alanında en çok tercih edilen işletmelerden bir tanesi olarak öne çıkmakta ve sektör bünyesindeki hizmetlerin de birmilyonnokta.com web sitesi üyesi olarak devam etmektedir. Bursa Osmangazi yapı ve inşaat işleri işletme genel şube merkezi ile kendi alanında en popüler firmalar arasında yer alan işletmemiz, oldukça geniş kapsamlı ve seçkin içerikli bir temel hizmet portföyüne de sahiptir.

Bursa ili Osmangazi bölgesinde yer alan işletme şube merkezi ile sektör bünyesindeki hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmekte olan Mars Yapı Otomotiv firmamız, uluslararası seviyede temel hizmet ve kalite standartlarını da işletme çatısı altında ihtiva etmektedir. Söz konusu markamız; anahtar teslim inşaat işleri, inşaat taahhüt firması hizmetleri, yap sat firma çalışmaları, inşaat plan ve proje işleri ve temelden çatıya inşaat hizmetleri ile öne çıkmaktadır.

Temel yapı inşaat hizmetleri kapsamında oldukça nitelikli ve yetkin seviyedeki teknik hizmet standartları ile kendi alanında oldukça özgün kalitedeki hizmet skalası ile öne çıkmakta olan Mars Yapı Otomotiv firmamız, pek çok çeşitli iletişim yollarını da marka çatısı altında barındırmaktadır. Gün içerisinde söz konusu markamızın envaiçeşit teknik hizmetlerine; işletme web sitemiz, firma GSM telefon numaramız, kurumsal e-posta adresimiz veya genel şube merkezimiz aracılığı ile oldukça kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar