• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Marvel Güzellik Ayak Sağlığı&güzellik Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Başak Burcu Kocabay

  • firma fb
  • firma instagram

Marvel Güzellik Ayak Sağlığı&güzellik Merkezi

Lazer epilasyon, ayak bakımı, ipek kirpik, kişisel bakım merkezi, kalıcı makyaj, güzellik merkezi ve güzellik salonu olarak Sivas Merkez de hizmet vermekteyiz.

Güzellik sektörü içerisinde kendimizi yenileyerek müşterilerimizin talep ve beklentilerine en iyi ve en hızlı cevapları vermek için son sürat çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden dolayı her zaman ilk prensibimiz bu oluyor. Ana amacımız müşterilerimizin beklentilerine karşılık farklı cevaplar ve çözüm yolları oluşturarak onları memnun etmektir. Güzellik sektöründe lider bir firma olmayı benimsediğimiz için müşterilerimize güvenilir, yenilikçi, kaliteli ve dürüst hizmet vermeyi ilke edinmiş bulunuyoruz. Bu kadar başarılı olmamızdaki en büyük neden işimizi severek yapmamızdır. Sizlerden almış olduğumuz olumlu geri bildirimler ile kalitemize kalite katmaya devam etmekteyiz.

Marvel Güzellik Ayak Sağlığı&güzellik Merkezi sürekli bir şekilde güzellik sektöründe gerçekleşen gelişmeleri takip ederek kendini iyileştirme yolunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu sayede verdiğimiz hizmetlerde ve gerçekleştirdiğimiz satışlarda daha yoğun ve artan bir çizgiye ulaşarak kentimiz için faydalı bir firma haline gelmeye gayret gösteriyoruz.
Vizyonumuz kapsamında bulunan personellerimizin eğitimli ve tecrübeli bir şekilde hizmet vermesi ile birlikte firmamızın çizgisinin korunması için her personelimiziailemizin bir parçası olarak görüyoruz. Bu sayede büyük bir aile mantığı ile çalışan firmamız Sivas kentinin hak ettiği başarıyı ve kaliteyi sağlayarak geçmişten bugüne gelen bir kalite standardı oluşturmaktadır. Bu yüksek standart sayesinde firmamız hem güzellik sektöründe hem Sivas kentinde önder bir kuruluş haline gelerek birçok firmaya ve kente örnek oluşturmaktadır.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR