• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Masal Çiçek Evi Peyzaj

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nilay Tahsinoğlu

  • firma instagram

Masal çiçek evi peyzaj siz Çanakkaleli hemşerilerimize en güzel hizmeti vermek için açılmış bir işletmedir. Sizlerin duygularınızı karşı tarafa en güzel biçimde aktarmanızı sağlayacak birbirinden güzel ve değişik çeşitlerimiz ile karşınızdayız. Siz hangi duygular ya da amaç için sipariş vereceğinizi bize söyleyin, en uygun gönderiye birlikte karar verelim. Sonrasında da işinde profesyonelleşmiş personellerimiz gönderinizi en güzel şekilde hazırlayarak yerine ulaştırsınlar.

Çanakkale çiçek ve hediye sektöründe lider olabilmek için çıktığımız bu yolda sizlerden gelen olumlu görüşler gücümüze güç katmaktadır. Her türlü engeli sizlerle aşabileceğimizin bilinciyle hareket etmekte ve sizlere en güzel hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

Tüm özel günlere ait titizlikle dizayn edilmiş buket ve aranjman çeşitlerimiz ile her zevke uygun siparişlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca canlı ve yapay saksı çiçekleri çeşitlerimiz de oldukça fazladır. Yine sizlerin isteklerine göre farklı tür ve boyutlarda canlı ya da yapay çiçek tedariki sağlayabilmekteyiz. İş yerimizde ev ve bahçelerimiz için çeşitli süs bitki ve çiçekleri de mevcut olup sizlerin beğenisine sunulmuşlardır.

Gelin arabası süsleme, doğum odası süsleme, bahçe süsleme için yine bizden yardım alabilirsiniz. Çeşit çeşit süslemelerimizden birisini tercih edebilir ya da size özel süsleme için birlikte karar verebiliriz.

Her türlü siparişleriniz için bizi telefon ile arayabilir, zengin çeşitlerimizi görmek için internet sitemizi ziyaret edebilir, ya da bize uğrayabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR