• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Mavi Yol Tekne Turu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nihat Erdoğan

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Ülkemiz, doğal güzellikleri ile seyre doyulmaz bir turizm cennetidir. Ülkemizin güzide turizm yerlerinden birisi ise sahip olduğu enfes manzara ve doğal ortam ile Sakarya’da yer alan Sapanca gölüdür. Adeta denizi andıran uçsuz bucaksız manzarası ve masmavi berrak suyu ile göz zevkinizi arşa çıkaran bu gölde keyifli bir gün geçirmek herkesin arzuladığı bir durumdur. Sapanca gölünde geçireceğiniz keyifli anlarınıza tekne turu ile eşlik etmekte olan firmamız, Sakarya denizcilik sektöründe yerini almış bulunmaktadır. Taleplerinize göre çeşitli model tekne ve yatların bulunduğu işletmemiz, vermiş olduğu kaliteli hizmetler doğrultusunda sektörün en çok talep gören firmaları arasında yerini almış bulunmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize talepleriniz doğrultusunda kalabalık grup turları, aile turları, özel günler için organizasyonlar, saatlik turlar gibi çeşitli hizmetlerimiz bulunmakta olup ihtiyaçlarınız doğrultusunda ekstra hizmetler verilebilmektedir. Özellikle çeşitli özel gün aktivitelerinde sıkça tercih edilen firmamız, en özel anlarınızı kusursuz ve unutulmaz kılmak adına eksiksiz hizmetlerini sizlerin huzuruna sunmuş bulunmaktadır.

Müşteri odaklı çalışmalarımız ve uygun fiyat prensibimiz ile sizleri en iyi şekilde ağırlamak öncül amaçlarımız arasında yer almış bulunmaktadır. Güler yüzlü ve deneyimli çalışma arkadaşlarımız sizlere sunduğu çeşitli ikram ve hizmetler ile unutulmaz bir tekne turu keyfi yaşamanızı sağlamaya gayret etmektedirler. Nefes kesici bir göl manzarası eşliğinde eşsiz bir tekne turu deneyimi yaşamak isterseniz, firmamız sizlere istediğiniz hizmeti sunmaktan büyük onur duyacaktır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR