• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Max Oto Yıkama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mükremin Uğur

Max Oto Yıkama markası olarak sektörel hizmet başta olmak üzere otomotiv alanına katma değer sağlayarak kurulduğumuz ilk günden bu yana faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Teknolojin sektöre sağladığı imkânları iyi kullanarak müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunmaya çalışmaktayız. Otomotiv sektöründe ilk kurulan firmalardan biri olarak uzun yıllar edindiğimiz tecrübeyi çalışma hayatımızın her alanında kullanmaktayız. Aynı zamanda firmamızın yıllar boyunca edindiği tecrübe sayesinde de kalite hizmeti elde etmeyi başarmış ve bu doğrultuda değişmez bir profesyonelliği yakalamıştır. Bu sebeple de hizmetimizi genişleterek müşterilerimize sunmayı kendimize ve markamıza bir borç bilmekteyiz. Yine her müşterimizin firmamıza göstermiş olduğu ilginin her zaman daha üst bir noktaya kadar çıkarak genişlemesi için elimizden geleni yapmaktayız.

Ana hedeflerimizden biri hizmet kalitemizi daha da artırmak ve sektörün öncüsü bir konumda yer almaktır. Bu doğrultuda daha güçlü bir noktada bulunarak hem hizmetimizi hem de fiyatlarımızı müşterilerimize en iyi şekilde sunmak ve daha fazla müşteriye ulaşabilmektir. Alanında uzman ekibimiz ile Kayseri otomotiv sektöründe hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimiz için en iyiyi, en kaliteliyi vermek ve hizmet alanımızı en iyi şekilde kullanmaktır. Bu noktada aynı zamanda sürekli bir şekilde profesyonel bireyleri bünyemize katarak sektörde en iyi olmayı hedeflemekteyiz.

Firmamız bünyesinde çalışan her personelin, teknik elemanın gerekli eğitimleri almış olmasına ve vermiş olduğumuz hizmetlere de bu kaliteyi yansıtmasına oldukça önem göstermekteyiz. Tüm tecrübemiz ile sektörde yol göstererek en hızlı ve doğru çözümleri oluşturmayı istemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR