• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

M.e.b Özel Dolunay Anaokulu

Adres :

Veli Baba Mah. Atatürk Cad. No: 7/1 Pendik/istanbul İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatma Gündoğdu

E-Posta Adresi :

dolunayanaokulum@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 261 39 49

Whatsapp 2:

0 (546) 261 39 49
M.e.b Özel Dolunay Anaokulu firması olarak Anaokulu sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
M.e.b Özel Dolunay Anaokuluolarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.
Misyonumuz,
M.e.b Özel Dolunay Anaokuluolarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
Vizyonumuz,
Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR