• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Meg Bayan Kuaför

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hatice Önsel-hafize Önsel

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Meg Bayan Kuaför firmamız İstanbul Beşiktaş’ta hizmet vermekte olup daha güzel ve daha bakımlı görünmek isteyen bayanların vazgeçilmez adresidir. Yılların bilgi birikimi ve deneyimini çağdaş çözümlerle birleştiren güzellik merkezimiz kişiye özel kişisel bakım ve tasarımlar geliştirmektedir. Günlük hayat için veya en özel günler için zevkli tasarımlar ortaya koymakta, ilgi odağı olmak isteyenlerin yardımcısı olmaktadır.

İstanbul güzellik merkezi sektöründe marifetli paralarıyla fark yaratan işletmemiz, her geçen gün uygulamalarını daha da ileriye taşıyor. Kaliteyi bir hedef olmanın çok daha ötesine taşıyarak sürdürülebilir bir sürece dönüştürüyor. Beklentileri her zaman daha fazlasıyla karşılayarak çözümün merkezi oluyor.

Kaliteden ödün verilmeyen güzellik merkezimizde hijyene son derece dikkat edilir. Her müşterimizde dezenfekte edilmiş kişisel bakım ekipmanları kullanılır ve merkezimizde yer verdiğimiz ürünlerin tamamı dünyanın seçkin markalarına aittir. Teknolojik ürünlerimiz en kaliteli markaların en yeni ürünleridir. Bütün bunlar uzman kadrolarımızın marifetli parmaklarında tasarımlara dönüşür. Benzersiz sonuçlar ortaya çıkar.

Firma olarak alanında yetişmiş, profesyonel bir kadroyla çalışıyoruz. Personellerimizin tamamı eğitimli, dinamik ve gelişime açıktır. Sektördeki yenilikleri yakında takip ederek sürekli kendilerini geliştirirler. İşlerini severek yara, bütün müşterilerimizi güler yüzle ağırlarlar. Nezih ve ferah mekanımızda kendi evlerindeymişçesine rahat olmalarını sağlarlar.

Firmamız hijyenik ağda salonu, bayan kuaför salonu, porselen makyaj uygulaması, saç keratin bakım uygulaması, kaş bıyık alımı ve daha fazlasını uygun fiyat ayrıcalığıyla sunuyor.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR