• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Megurex Oto Bakım Ürünleri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Tektaş

  • firma fb
  • firma instagram

İstanbul’da hizmet vermekte olan firmamız için üst düzeyde hizmet ve ürün kalitesi ön planda gelmektedir. Ataşehir oto aksesuar ve modifiye sektörünün lider firması olarak yenilikçi, değişimden asla korkmayan, gelişime açık bir anlayışla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Marka olmanın önemini bilerek 2016 yılında kurulan firmamız, kısa zamanda geliştirdiği ürün ve hizmetleri ile rakiplerini geride bırakmayı, müşterilerinin ilk tercihi olmayı ve katma değer yaratmayı başarmıştır.

Firma olarak aracınızın ihtiyaç duyabileceği çözüm odaklı her türlü ürünü sunmaktayız. Üst kalitede ve marka değeri yüksek ürünlerimiz arasında araç kurulama bezlerinden cilalı araç şampuanlarına, çizik gidericilerden lastik ve motor parlatıcılarına, nano temizleyicilerden araç parfümleri bulunmaktadır.

İç pazardaki bu başarısını küresel anlamda yaymak için hedef büyüten firmamız, sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek müşteri talepleri ve beklentiler doğrultusunda büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedef odağımıza alarak daima daha iyisini sunmak amacıyla çalışmaktayız. Sektörde ve alanlarında uzman kişilerden oluşan ekibimiz ile mükemmeliyetçi bir yaklaşım ile hizmetlerimizi oluşturmaktayız. Firma olarak imkansız kelimesini sözlüğümüzden çıkarttık. Bize göre, doğru motivasyon, profesyonel bakış açısı, yenilikçi anlayış ve iş aşkı varsa imkansız diye bir şey yoktur.

Verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetlerimizi yine müşteri memnuniyeti anlayışımız doğrultusunda en ekonomik fiyatlarla sunmaktayız. Çünkü en iyisine en uygun fiyatlarla kavuşmanın tüm müşterimizin hakkı olduğuna inanmaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar