• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mehmet Büyükeller Kuaför

Adres :

Bahçelievler Mahallesi Şevket Dağ Sokak No: 7/b Bahçelievler İstanbul İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Büyükeller

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mehmetbuyukeller@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 739 07 50

Whatsapp 2:

0 (534) 739 07 50
Mehmet Büyükeller Kuaför
Mehmet Büyükeller Kuaför olarak Ombre, Highlights, Kırma, Pigmentasyon, Keratin Kaynak, Boncuk kaynak, Mikro saç kaynak olarak profesyonel ekip ardadaşlarımız la siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Güzellik sektörü için sürekli olarak yenilik ve çalışmalar sağlayarak, müşteri memnuniyetini ilke edinmekteyiz. Profesyonel çözümler sunabilmek adına sunmuş olduğumuz hizmetlerde, alanında deneyimli çalışan kadromuz yer almaktadır. Mehmet Büyükeller Kuaför olarak, daha çok kitleye hitap edebilmek için günümüz teknolojinden yararlanmakta ve müşterilerimizin ortak sorunlarına hitap edebilecek şekilde işlemler sağlamaktayız. Firma olarak kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek, sektörde öncü markalar arasında yer alma hedefi içerisindeyiz. Gerçekleştirmiş olduğumuz işlemlerde dürüst, ahlaklı ve güvenilir hizmetleri sağlama amacı içerisine girmekteyiz.
Hata payının sıfıra indirgendiği hizmetlerimiz modern uygulamaların benimsendiği çalışmalarla da dikkat çekmektedir. Hizmetlerimizde ticari ahlaka uygun olarak hareket etmekte ve bu konudaki hassasiyetimizle müşterilerimizin karşısına çıkmaktayız. Sadece ticari ahlaka uygunluğuyla dikkat çekmeyen hizmetlerimiz bu ölçüde ekip ruhunu benimsemiş uzman personellerimizin güler yüzlülüğüyle de büyük ilgi görmektedir.
Siz değerli müşterilerimizi firmamızın asıl sahibi olarak gördüğümüz için etkileşimli bir şekilde ürünlerin ve hizmetlerin oluşturulmasında katkılarınızı takip etmekteyiz. Bunu gerçekleştirirken sizlerden aldığımız güçle beraber sektördeki lokomatif olma konumumuzun verdiği mesuliyeti yerine getirmekteyiz.
Geleceğe daha güvenli bakabilmek için modern uygulamalarla ülke gerçeklerini birleştiren bir potada önemli bir misyonu yerine getirmekteyiz. Hizmet vermiş olduğumuz bütün alanlarda en kaliteli ürünlerle karşınızda olabilmek için sürekli yenilenmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR