• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mehzem Cafe Bistro

Adres :

Cengizhan Mahallesi Natoyolu Caddesi No: 455/a Mamak Ankara Ankara » Mamak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Babacan - Sinan Şimşek

E-Posta Adresi :

ssimsek0666@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 513 67 51

Whatsapp 2:

0 (543) 513 67 51

Whatsapp 3:

0 (532) 569 70 05

Müşterilerimizin yaşam kalitesinde yüksek bir etkiye sahip olan gıda kullanımı ile birlikte hem sağlığın korunması hem de daha keyifli bir hayatın sürdürülmesi mümkün olmaktadır. Bu kapsamda firmamız, müşterilerimizin ev ve işyeri kullanımlarında tercih etmiş oldukları gıdalar için sektörde en profesyonel şekilde cafe-restaurant hizmetlerini sunan firma olarak tamamen garantili ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. Hizmet standartlarımızı oluşturan yüksek kalite ile birlikte kullandığımız her sistemde ve üründe müşterilerimize güven sunuyoruz.

Mehzem Cafe Bistro firmamız, maddi ve manevi değerlere son derece önem vermektedir. Hizmetlerimizde dürüstlük ve doğruluk ilkelerine yer veren firmamız, aynı zamanda da kaliteli işlemleri sağlamak amacı ile gelişmektedir.

Hizmet anlayışımız içerisinde, müşteri odaklı çalışma prensibine yer vermekte ve bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızın da eğitimlerinin yeterli seviyede olmasına dikkat etmekteyiz. Sektörde lider ve deneyimli olma avantajı ile hizmet sunan firmamız, kalıcı olarak uzun yıllar kaliteli ve güvenli hizmetleri sürdürme amacındadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR