• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Meka Elektrik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Osman Kara

reklam logosu
  • firma fb

Elektrik elektronik sektöründe faaliyet gösteren Meka Elektrik birmilyonnokta.com üyesidir. Yılların deneyimine sahip uzman bir ekiple sizlere profesyonel hizmetler sunan firmamız rekabet ettiği sektörde öncü firmalar arasındadır. Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti ilke edinmiş bir firma olarak tüm hizmetlerimizi sizlere ulaştırmaktayız. Sizlere geniş yelpazede sunduğumuz her hizmeti en iyi ve en güvenli bir şekilde istifadenize sunmaktayız. Kurulduğumuz ilk günden beri sektörümüzdeki gelişmeleri her daim yakından takip ederek sizlere en yenilikçi hizmet anlayışıyla ulaşmayı başardık. Sizlere yaşam kalitenizi yükselten hizmetler sunduk.

Mersin elektrik ve elektronik sektöründe hizmet veren firmamız faaliyet gösterdiği bölgede önemli bir boşluğu doldurmaktadır. Hizmetlerimizi sizlere en güvenli şekilde sunmaktayız. Her türlü teknik donanıma sahip bir şekilde eksiksiz hizmetler sunmaktayız. Ticari kazancın ötesinde sizleri önceleyen bir hizmet politikasıyla ilk günden beri sizlerle buluşmaktayız. Firmamız; tesisat, pano, proje, aydınlatma, avize, elektrik malzemeleri, tesisat tadilat montaj ve bakım hizmetlerini sizlerin istifadesine sunmaktadır.

Elektrik hizmetlerinde müracaat edebileceğiniz güvenilir bir adres olarak sizlerin hizmetindeyiz. Uzun vadede memnuniyetle yararlanabileceğiniz elektrik hizmetlerini eksiksiz bir şekilde sizlerin istifadesine sunuyoruz. Firma olarak tüm hizmetlerimizi bütçenize hitap eden uygun fiyatlarla sunuyoruz. Makul fiyatlarla kaliteli ve güvenli hizmetler alabileceğiniz en iyi firmalar arasında yer almaktayız. Yılların deneyimini ve uzmanlığını hizmet kalitesine yansıtmayı başarmış bir firma olarak sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR