• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Mekin Hoca

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mekin Meçin

  • firma tw
  • firma instagram

Mekin Hoca dil şirketi olarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli eğitim fırsatı sunmak için birmilyonnokta.com adresi ile yaptığımız iş birliğinden mutluluk duyuyoruz. Geleceğimizin teminatı evlatlarımıza sunduğumuz kaliteli hizmete ulaşmak için güvenle bizleri tercih edebilir, yabancı dil eğitimleri için güvenle evlatlarınızın bünyemizde eğitim görmesine fırsat sağlayabilirsiniz. İlkokul, ortaokul ve lise düzeyinde İngilizce, Arapça ve Farsça dil derslerine kolayca ulaşabilir ayrıca hem öğrenirken hem eğlenebilirsiniz. İngilizce, Arapça ve Farsça dillerini hem öğrenip hem anlamak hem de akıcı bir biçimde konuşabilmek için tercih edebileceğiniz şirketimiz siz değerli müşterilerimiz için üst düzey kalitede eğitim hizmeti sunmaktadır. Her yaştan breye pratik dil eğitimi sunan işletmemiz uygun fiyat yüksek kalite kapsamında çalışmalarını sürdürmektedir.

Diyarbakır eğitim sektörüne hizmet veren şirketimiz siz değerli ebeveynlerimizin bütçesini düşünerek geleceğimizin teminatı evlatlarımız için uygun fiyatlar dahilinde dil hizmeti sunmaktadır. Her çocuğa bir yabancı dil kazandırma hedefi ile çıktığımız bu yolda elimizden gelenin en iyisini yapmaya ve çocuklarımızı zengin diller ile donatmaya hazırız. Zengin içeriğe sahip yaz kamplarımızla kısa sürede bir dil sahibi olabilir ya da uzun süreli dönemlik dil kurslarımız ile profesyonel dil öğrenimine sahip olabilirsiniz. İngilizce, Arapça ve Farsça öğrenmek için güvenle tercih edebileceğiniz işletmemiz birçok kişinin özellikle tercih ettiği oldukça başarılı ve kaliteli bir dil kursudur. Detaylı bilgi almak için sizler de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar