• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Melek Moda Evi

Adres :

Yazıcızade Mahallesikaymakam Cezmi Özışık Caddesi No: 10 Gelibolu Çanakkale Çanakkale » Gelibolu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Melek Doğar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

melek.kryl.2806@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 566 74 06

Whatsapp 2:

0 (541) 566 74 06

Moda insanların daha güzel bir dış görünüşe sahip olabilmeleri için giydikleri kıyafetin bir uyum içerisinde olmasını sağlayan kurallar bütünü olarak tanımlanabilir. Yapılan tanım ışığında anlaşılabileceği üzere moda genellikle insanların kıyafetleri, aksesuarları ile ilgili olan bir kavramdır. Her sezonun kendine has modası bulunduğu gibi erkek ve kadın modaları da birbiri ile uyumlu olmak kaydı ile birbirinden ayrıdır.

Moda kurallarının düzgün bir şekilde takip edilmesi daha güzel ve göz alıcı bir dış görünüşe sahip olmanızı sağlayacak, bu sayede insanları daha kolay bir şekilde etkiniz altında bırakarak hayatınızda daha başarılı birçok ilişkiye sahip olabileceksiniz. Bunun yanı sıra moda kurallarına uyarak daha şık bir dış görünüşünüz olacağı için aynada kendinize bakınca dahi kendinize olan öz güveniniz büyük ölçüde artacak ve sokakta daha rahat yürüyebileceksiniz.

Gelibolu giyim sektöründe sunmuş olduğumuz profesyonel ve titiz hizmet sayesinde müşterilerimizin hayallerindeki kıyafetleri onlar için tasarlayabilmekte ve modaya uygun bir hale getirebilmekteyiz. Kadın müşterilerimiz için hizmet vermekte olup hayallerindeki abiye, elbise modellerini bizim ile paylaşmaları neticesinde onlar için en uygun olan şekilde modeller tasarlanıp müşterilerimize sunulmaktadır. Tasarım işlemimiz tamamen dönemin moda kuralları göz önünde bulundurularak gerçekleştirilmekte olduğu için müşterilerimiz en şık elbiselere sahip olma imkanına sahip olmaktadır. Siz de tüm abiye, elbise ihtiyaçlarınız için bizim profesyonel hizmetlerimizden faydalanabilir, en şık kıyafetlere sahip olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR