• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Melekçe Masaj Salonu

firma adresi

Adres :

Altıparmak Caddesi 12 Ocak Apartmanı No : 71/1 Bursa » Osmangazi
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sibel Can
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (544) 223 02 24

Masaj uygulaması alanında faaliyet göstermekte olan firmamız Melekçe Masaj Salonu, birmilyonnokta sitesinin önemli bir parçasıdır. Salonumuz, birçok masaj çeşidi ve uygulamayı bünyesinde barındırmaktadır. Firmamızın temel prensibi, her zaman müşteri memnuniyeti ilkesine uygun bir biçimde hareket etmek ve hizmet sunmaktır. Bu doğrultuda, kendimizi sürekli geliştirmeye devam ediyor ve durmadan çalışıyoruz.

Bursa masaj sektöründe yer alan firmamız, bu alanda en çok tercih edilen ve en çok tavsiye edilen salonlardan biri olmayı başarmıştır. Salonumuzun hizmet yelpazesi oldukça geniştir. Bu önemli hizmetlerimizden bazıları şunlardır; spa merkezi, bay masaj salonu, bayan masaj salonu, aromaterapi, thai masaj, klasik masaj, klasik yağlı masaj, medikal masaj gibi birçok hizmetimiz bulunmaktadır. Bu hizmetlerimizi, sağlık ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde sizlere sunuyoruz. Bizi tercih ederek hemen hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Firmamız, alanında uzman ve deneyim sahibi masör kadrosuyla en kaliteli ve en kusursuz hizmetleri sizlere sunmaktan mutluluk duymaktadır. Sağlıklı bir yaşam için masaj olmazsa olmaz bir aktivitedir. Sizler de masaj yaptırarak, olumsuz düşüncelerden arınabilir ve vücudunuzu yenileyebilirsiniz. Daha sağlıklı bir ruh haline ve vücuda sahip olmak için firmamız doğru bir seçenek olacaktır.

Firmamızla iletişime geçmek çok kolay bir işlemdir. Detaylı bilgi almak için bizi arayabilir ya da salonumuza uğrayabilirsiniz. Sizleri de sağlıklı bir yaşam için, masajın doğru adresi olan salonumuza davet ediyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR