• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Melodi Beslenme Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ümran Arıcıoğlu

  • firma fb
  • firma instagram

Sağlıklı bir yaşam sürmeniz ve bu konuda sizlere engel olan fazla kilolarınızdan kurtulmanız için sizlere profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Özellikle birçok kişinin ciddi bir sorunu olan fazla kiloların kolay ve kısa bir sürede yok edilmesi için sizlere oldukça başarılı teknikler sunmakta programlar hazırlamaktayız. Bu konuda dünyanın en iyisi olan Herbalife markasının oldukça başarılı ürünlerini sunmaktayız.

Özellikle kadınların büyük şikayet ettiği fazla kilolarınızdan kurtulmak için en etkili yöntemleri sizlere sunabilmekteyiz. Fazla kilolarınızdan kurtulmanız için sizlerin vücut analizinizi yaparak gerekli incelme ve kilo verme programınızı hazırlıyoruz. Bu konuda gerek duyacağımız ürünleri Herbalife tarafından temin ediyoruz. İzmir sağlıklı beslenme ve kilo verme ile sağlıklı yaşam konusundaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Yaşamınızda sağlıklı ve dinç olarak aktif bir deneyim yaşamak herkesin isteğidir. Kimse sağlık sorunları ile uğraşmak istemez. Ancak günlük rutinde yapılan birçok yanlış bizi sağlıksız hale getirmektedir. Yaşamımızı en sağlıklı ve sorunsuz şekilde idame etmek için sizlere oldukça başarılı öneriler sunmaktayız. Hareket ve beslenme önerileri ile sizleri ideal kilonuza getirerek sağlıklı bir yaşam sürmenizi sağlıyoruz.

Çalışmaya başladığımız ilk günden beri sizlerin mutlu ve sağlıklı olması üzerine kurulu bir çalışma sistemi oluşturduk. Her zaman sizlerin mutluluğu ve memnuniyetini ön plana alarak çalışmalarımızı yürüttük. Uygulamalarımız ve başarılarımız sizlerden övgü ve ilgi topladı. Bizlerde bu çalışmaları daha da geliştirerek sizlere hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR