• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Menemen Kuzey Elektrik

firma adresi

Adres :

- İzmir » Menemen
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Aras Güvercin
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (553) 411 70 79
firma wp

Whatsapp 2:

0 (553) 859 76 11

  • firma instagram

Elektrik alanında aklınıza gelen çeşitli hizmetleri sizlere sunan Menemen Kuzey Elektrik diğer kaliteli firmaları da bünyesinde barındıran birmilyonnokta.com sitesi üyelerinden birisidir. Elektrik faaliyetlerini işi bilen donanımlı kişilere yaptırmalısınız. Çünkü tehlikeli olan bu alanda en küçük bir dikkatsizlik büyük sorunları ortaya çıkarabilir. Kalıcı hasarlar meydana gelerek sağlığınızı olumsuz etkileyebilirsiniz. İzmir hizmet sektöründe güvenilir ve kaliteli hizmeti sizlere sunarak elektrik alanında ihtiyaç duyduğunuz desteği sizlere veriyoruz.

Alo elektrikçi hizmeti olarak bizlere ihtiyacınız olduğu an en kısa sürede sizlere ulaşacağız. Ustalarımız bu alanda tecrübe sahibi ve donanımlı kişilerden oluşmaktadır. Çalışırken gerekli önlemleri alarak hem kendi güvenliklerini hem de sizlerin güvenliğini riske atmamaya çalışacaklardır. İşimizi en kısa sürede bitirmeye çalışarak hızlı hareket edeceğiz.

Anten kurulum, elektrik döşeme, güvenlik kamera sistemleri, elektrik dekorasyon, avize montajı, aydınlatma sistemleri gibi tüm elektrik gerektiren faaliyetlerde hizmetlerimiz mevcuttur. Elektrik arıza onarım, arıza tespit gibi tamir, tadilat ve bakım gerektiren tüm hizmetleri büyük bir titizlikle yaparak sizlere güvenli bir ortam sunuyoruz. Arıza gibi durumlar en kısa sürede tespit edilerek onarımı dikkatle yapılacaktır. İnşaat alanlarınızın elektrik döşeme işlemleri kısa sürede yapılarak sizlerde zamandan tasarruf ederek işinize devam edeceksiniz.

Kaliteli ve güvenilir hizmetimizle bulunduğunuz alanlarda rahat bir şekilde bulunacaksınız. Hizmetimizin kalitesinin arkasında durarak profesyonel hizmeti sizlere sunuyoruz. Elektrikle ilgili tüm kurulum, döşeme; bakım, kontrol ve tadilat hizmetleriniz için bizleri aramayı unutmayınız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR