• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Menteşe Manavı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Gökçeoğlu

Meyve ve sebzelerin bolca tüketilmesi, sağlıklı bir yaşama sahip olabilmek için olmazsa olmazlardan biridir. Bu yüzden uzmanlar sürekli olarak bol miktarda sebze ve meyve tüketilmesi çağrısında bulunurlar. Hem vitamin olarak hem de mineral olarak önemli bir depolama kaynağı olan meyve ve sebzelerin taze bir şekilde tüketilmesi de çok önemlidir. Tam bu noktada sizlere hizmet vermekte olan Menteşe Manavı firmamız, sizlere en taze meyve ve sebzeleri en uygun fiyatlara ulaştırmanın haklı gururunu taşıyor.

Muğla Menteşe’nin en ünlü manavlarından biri olan manavımızda evinize kadar manav servisi isteyebilme imkanınız da bulunuyor. Günlük sebze ve meyve temini yapabilecek kadar tazeliğe önem verdiğimizi, siz değerli müşterilerimizin memnun olmasının her şeyden önemli olduğunu, en iyi reklamın geride güler yüzlü müşteri bırakmak olduğunu bilen firmamız, sizlere eşsiz hizmetleri en uygun fiyatlara sunuyor. Düşündüğünüzden daha ucuz olan manavımızda istediğiniz tüm meyve ve sebze çeşitlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Pazardan ya da marketten aldığınız meyve ve sebzeleri evinize taşımak zor geliyorsa, bırakın sizin yapmanız gereken alışverişi biz sizin kapınıza kadar getirelim. Üstelik bu meyve ve sebzelerin günlerce bekleyerek satış yapamayan marketlerden almak yerine, sürekli satış yaptığı için hızlı bir sirkülasyona sahip olan firmamızdan aldığınızda, günlük gelen sebze ve meyvelerimizden satın alabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakın olan bu eşsiz hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız, bize ulaşmanızı bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR