• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Mera Balık ve Av Malzemeleri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Bekir Okumuş - Ahmet Özgün

  • firma fb

Mera Balık ve Av Malzemeleri

Av bayi, av market, av malzemeleri, kamp malzemeleri, balık market, olta, misina, olta takımı, balık ekipmanları, balık yemi ve canlı yem olarak Bursa Gemlikte hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimiz ise bu etkili çalışmamız neticesinde ihtiyaç duydukları hemen hemen her şeye sahip olabilmekte ve böylelikle işlerini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirerek daha verimli çalışmalar ortaya çıkartabilmektedir. Değerlerimize bağlığımız sayesinde ise misyonumuzun da gerçekleştirilebilmiş olması firmamızın gurur kaynakları arasında yer almaktadır.

Kendimize vizyon olarak, en yüksek müşteri memnuniyeti ile birlikte en iyi ürün seçeneklerinin sunulmasını koyarak faaliyet göstermekteyiz. Başarımızın en önemli noktası olarak müşteri memnuniyeti konusunda sizlerden aldığımız geri dönüşler görülmektedir. Başarımızı sizler ile paylaşarak sizleri de memnun etmek istemekteyiz.

Her ne kadar dünyada girişimci ve üretken firmalar arasında ciddi bir rekabet olsa da, insana değer vermek ve insan sağlığını en temel değer haline getirmek, en önemli ilke olmalıdır. Çünkü biliyoruz ki geri döndürülebilir şeylerin yanında, telafisi olmayan hatalarda her zaman için bulunmaktadır. Bu konuya dikkat etmenin firmamızın yaşam ilkesi ve yaşam ahlakına verdiği en gerekli önemi de açıkça ortaya koymaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR