• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Meral Kuaför Salonu & Güzellik Merkezi ( Seyhan Lazer Epilasyon Merkezi )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Meral Ötün

reklam logosu
  • firma instagram

Adana'da hizmet vermekte olan Meral Kuaför Salonu & Güzellik Merkezi isimli kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olarak büyüme hızına büyük bir ivme kazandıran firmalar arasında yerini aldı. Güzellik ve bakım denince akla ilk gelen film olmayı başarmakla beraber çok yoğun bir müşteri kitlesine ulaşmış bulunmaktayız. Sunduğumuz kaliteli ve eşi benzeri olmayan hizmet ile oldukça rehavet görmekte ve gün geçtikçe de büyümekteyiz.

Firmamız sağlık kurallarına uygun hizmet vermeyi esas almakta ve bunun akabinde her gün düzenli olarak mekân temizliği yapmaktadır. Her gün düzenli olarak çalışanların kişisel bakımını ve disiplini çalışma şeklini de kontrol eden firmamız, müşterisinin hem güvenini hem de takdirini kazanmayı başarmıştır. Firmamız kullanmakta olduğu cihazlardan tutun kozmetik ürünlere kadar her şeyde marka satın almaya özen göstermektedir.

Adana güzellik merkezi, lazer epilasyon, ipek kirpik uygulaması, takma tırnak uygulaması, kalıcı makyaj uygulaması, dudak renklendirme işlemi, altın oran kaş tasarımı, saç bakımı, cilt bakımı, gözenek sıkılaştırma işlemi, bölgesel zayıflama, g5 masajı ve yüz maskesi gibi birçok hizmet ile karşınızda. Uygun fiyata özel bir hizmet vermekte olan firmamız, kişileştirme ve güzelleştirme konusunda oldukça profesyonelleşmiştir. Düzenli bir şekilde bakımlarınızı yaptırarak yaşlanmayı da geciktirebilir, güzelliğinize güzellik te katabilirsiniz. Tüm Adana halkına şok kampanyalar dâhilinde birçok bakımı sunan firmamız, yedi yirmi dört saat hizmet vermeye devam etmektedir.

Randevu sistemi ile müşteri almakta olan firmamızı arayarak dilediğiniz tarihe güzellik randevunuzu oluşturabilirsiniz. Düzenli müşterilerimize büyük fırsatlar sunmakta ve indirimler yapmaktayız. Ayrıca dönemsel olarak devasa kampanyalar yapmakta ve sunduğumuz kaliteli hizmeti her kesime ulaştırmayı başarmaktayız. Sizlerde güzelleşmek ve olduğunuz yaştan daha genç görünmek istiyorsanız en doğru adrestesiniz.

adana seyhan lazer epilasyon merkezi adana seyhan lazer epilasyon,adana seyhan lazer epilasyon uygulaması,adana seyhan lazer epilasyon işlemleri,adana seyhan lazer epilasyon yapanlar,adana seyhan lazer epilasyon fiyatları,adana seyhan cilt bakımı,adana seyhan hydrafacial cilt bakımı,adana seyhan cilt bakım işlemleri,adana seyhan cilt bakım uzmanı,adana seyhan cilt bakım merkezi,adana seyhan cilt bakım uygulaması,adana seyhan medikal cilt bakımı,adana seyhan dermapen cilt bakımı,adana seyhan kirpik lifting,adana seyhan kirpik lifting işlemleri,adana seyhan kirpik lifting uygulaması,adana seyhan kirpik lifting uzmanı,seyhan lazer epilasyon merkezi seyhan lazer epilasyon,seyhan lazer epilasyon uygulaması,seyhan lazer epilasyon işlemleri,seyhan lazer epilasyon yapanlar,seyhan lazer epilasyon fiyatları,seyhan cilt bakımı,seyhan hydrafacial cilt bakımı,seyhan cilt bakım işlemleri,seyhan cilt bakım uzmanı,seyhan cilt bakım merkezi,seyhan cilt bakım uygulaması,seyhan medikal cilt bakımı,seyhan dermapen cilt bakımı,seyhan kirpik lifting,seyhan kirpik lifting işlemleri,seyhan kirpik lifting uygulaması,seyhan kirpik lifting uzmanı,

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR